Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6,5hos a kisfiam, elutasitotta...

6,5hos a kisfiam, elutasitotta ma ejje a cicit, es konyorogve sirt:amamma, amamma. Mi baja lehetett?

Figyelt kérdés

2 hete mar nyugtalanul alszik,2 foga azota ki is bujt,nathas is volt,kohogott is,hoemelkedes is volt.De ilyen meg nem volt,hogy a cicit ne fogadta volna el.Az mindig mindenkor vigaszt jelentett,de ma ejjel felebredt a megszokott idoben,es raharapott,es sikitott.Alig tudtam megvigasztalni.Szerintem meg a szomszed is felebredt.Ijeszto volt,megremultem.Also ket foga mar kibujt,felul nem latok semmit,de alul oldalt ket helyen is van feher potty az inyen.De most felul kene jonni,nem?

Reggel hatkor mar rendesen cicizett.Napok ota etvagytalan,pedig nagyon jol haladtunk a hozzataplalassal,imadott mindent,most 60-70 gr korul megall a gyumivel,fozivel,peppel...Mi lehet a gond szerintetek?


2009. okt. 22. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nezted hogy piros-e a torka, vagy lehet feher lerakodas a nyelve toven , foleg ha antibiotikumot kapott a nathara. Begyulladt torokkal meg egy felnott is nehezen tud nyelni. En ugyanigy jartam a picinyemmel, most kezeljuk a torkat, azota jobban eszik es mar a szopizas is ujra a regi :)
2009. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

antiiotikumot kap 2. naja a hurutos kohogese,nathaja ,laza miatt.csak kezben van el most is,husz perceket alszik,orvos latta,torka szep,tudeje tiszta,de valami van.alig eszik.9 kg,kinaljam 4 orankent?eddig 3 orankent vett,sirdogal mindig

hulla azn egesz csalad

mit tegyek

2009. okt. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!