Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a melleimmel? Buta...

Mi lehet a melleimmel? Buta kérdés, de lehet, hogy nekem most kéne szoptatni a babám?

Figyelt kérdés

Lassan egy éves lesz a babám, de nem szopott egyáltalán elutasította a melleimet.

1 hétig próbáltunk mindenfélét, hogy szopizon, de nem sikerült tápszeres lett!

A lényeg, hogy kb. 2 hete, bizseregnek a melleim, előtej nincs, menszesz volt rendesen, tesztet még nem csináltam, lehet, hogy most jönne meg a szoptatási kedv nálam, újra? Ja és mostanában egyre inkább figyeli a cicijeimet, gondolkodtam azon, hogy mellre tenni, talán megpróbálni?

Valahol egyszer azt olvastam, hogy akik örökbe fogadnak egy csecsemőt van akinek ösztönösen elkezd termelődni a teje és tud szoptatni. Lehet, hogy nálam is így van, de akkor miért most, miért nem akkor?


2009. ápr. 27. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sztem mostmár ne...megzavarnád a gyereket.nekem is szokott néha bizseregni amúgy.
2009. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm. Érdekes, de igaz lehet amit érzel, mert nekem pl ha a babám sír, a ciciből elkezd csepegni a tej. Én a helyedben ha a baba is jóváhagyja és nem zavarja meg, megpróbálnám szopiztatni. Egyből fogod rajta látni, hogy van-e hozzá kedve, vagy elutasít akkor ne erőltesd. Az tény, hogy nem kell szülni ahhoz, hogy szoptass. Sok sikert, írj majd, hogy mire jutottál.:)
2009. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg szoptatni.
2009. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!