Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy ne apadjon...

Mit csináljak, hogy ne apadjon el teljesen a tejem?

Figyelt kérdés

Az egyik mellembe nagyon sok tej termelődik, el szeretném apasztani, de nem teljesen. Már éjszaka csak egyszer kell fel a picur és így reggelre annyira megtelik, hogy szinte szét akar durranni. Azt nem akarom, hogy teljesen elapadjon, mert szeretnék továbbra is szoptatni, csak beállhatna már a kereslet-kínálat.

3 hós anyuka


2009. ápr. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam-mert így volt nekem is-, hogy a nagyon feszülő mellemből fejtem egy keveset, de csak annyit, amitől megkönnyebbült.Sokszor éjjel ezért voltam ébren,de megérte.Ha csak keveset fejsz,nem apad el a tejci.Minden nap kevesebbet fejjél, így a felesleg lecsökken.
2009. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom így, hátha nekem is jó lesz. Kb. mennyi idő után fog beállni?
2009. ápr. 30. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
itt vagyok!Pár nap, és szépen lecsökken a felesleg.Csak ügyesen!Írj, ha van vmi(privát is)
2009. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most úgy csinálom, hogy reggel mikor felkelek csak kb. 1-1,5 dl fejek le és a másikoból szopizik a pici. Napközbe is próbálom inkább a gyengébb cicire tenni, de van amikor csak a másikat fogadja el. Az a baj, hogy este még mindig nagyon sok van, de most már este sem fogom akkor lefejni "mindet". Vicces az egyikbe gyarapítani kellene a másikba pedig apasztani! :))

Köszi a segítséget!

2009. máj. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!