Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan csokkenthetem az...

Hogyan csokkenthetem az anyatej termelodeset ugy, hogy ne apadjon el teljesen?

Figyelt kérdés
Beteg babam szuletett, es csak kulonleges tapszert kaphat kezdettol fogva. Amig remenykedtem, hogy szopni fog, naponta nyolcszor fejtem geppel, es eleg sok a tejem (tele vele a fagyaszto). Most mar hat hete csinalom, es nem valoszinu, hogy teljes anyatejes lesz valaha, csak egy keveset kaphat. Ezert ritkitani szeretnem a fejeseket, de nem szeretnem, hogy teljesen elapadjon a tejem. Tudtok tanacsot adni ilyen rendhagyo helyzetre, vagy esetleg valaki szakerto cimet? Elore is koszi.
2008. okt. 3. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szólsz a védőnődnek, és megvizsgálják a tejedet, akár le is adhatod, pénzt kapsz érte, amit a babád tápszerére is költhetsz, de ez csak egy egy tipp..Ha lassan, fokozatosan csökkented a kifejések gyakoriságát, akkor lejjebb apad.
2008. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az anyatejnel nincs jobb,meg talan egy beteg babanak meg jobban kellene a szervezetebe.
2008. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre is vannak ilyen homeós bogyók......
2008. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fokozatosan csokkented a fejések számát, csokken a tejmennyiség. Egyszerre csak egy fejést hagyj ki pár nap alatt. A homeopatikus bogyó, ami erre jo, az a Ricinus communis 15 CH (vigyázz, a R. communis 5 CH ellenkezoleg hat, serkenti a tejtermelést).
2008. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyit, hogy ha egy fejést készulsz kihagyni, akkor csak annyi tejet fejjél le, ami épp csak megkonnyíti a mellet, ne a teljes mennyiséget, és lassan megszokja a szervezet, hogy abban az idoben nincs szuksége tejre. Én így csináltam. De egyetértek az elso hozzászoloval, hogy ha nem túl maceráns, esetleg leadhatod a tejet.
2008. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!