Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenkinek így hullik a haja...

Mindenkinek így hullik a haja szoptatáskor?

Figyelt kérdés
Eszméletlen, mindenhol a hajam szerte-szét az egész lakásban. Hiába fogom össze. ??????????
2009. máj. 2. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is rettentően hullik, bár most egy fokkal jobb hogy levágattam rövidre, de még igy is hullik. Attól rettegek hogy mirre vége szoptatásnak kopasz leszek.:)
2009. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, sajnos nekem is hullott szülés után elég sokáig. A szervezet most pótolja vissza a 9 hónapot:-)Sokszor kétségbe is voltam esve, hogy nem lesz hajam.

Én Revalid kapszulát szedek a mai napig is, nálam bevált.

2009. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem szintén nagyon hullik főleg a szülés utáni 6 hónapban most 8 hónapos a lányom de még mindíg hullik.Talán már kevesebb hullik ki és sok új haj is nő és én se leszek kopasz remélem.Nem tudom mikor áll helyre?
2009. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Sziasztok!


Nekem is hullik nagyon, már az agyamra megy. Állandóan tele van vele a kislányom ruhája, keze, mindene, hiába kötöm össze. Bocs a kérdésért, de a Revalid kapszulát lehet szopiztatás alatt is szedni? Meddig lesz így, míg szoptatunk?!

2009. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
uhh ne tudd meg. a fele hajam elveszitettem. mára már visszaállt de 3 hónapig hullott.
2009. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM A SZOPTATÁS MIATT VAN! A hormonok visszaesése miatt hullik. Annak is hullik, aki nem tud szoptatni, például én.
2009. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van. Az ösztrogen hiánytól hullik. Revalid semmit sem ér ebben az esetben.

Az ösztrogen retardáció azért kell, mert az ösztrogen elapasztaná a tejet.

Majd helyreáll magától, legkésőbb akkor ha a kismama teje csökken, illetve ösztrogentartalmú fogamzásgátlót kezd el szedni.

Egyébként a terhesség alatt túltengő ösztrogenháztartás során a haj dúsul és most hullatja ki a fejbőr mindazon hajszálakat, amelyeknek a terhesség ideje alatt kellett volna szép lassan elvesznie.

2009. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!