Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagy önzőség lenne ha elválasz...

Nagy önzőség lenne ha elválasztanám? Egyáltalán segítene szerintetek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves és hihetetlen cicifüggő lett...főleg éjjel.

Annyira nem viseltek meg az éjszakai szoptatások, megszoptattam, letettem, aludt.

De egy pár hete elég sokat fent vagyunk, kínlódik.Többször felkel, alkalmanként legalább fél órát fent van, nem tud visszaaludni könnyen és hajnalban van hogy 1-1,5 órát fent vagyunk míg visszaalszik.

És így is 6 körül kel....Mást abszolut nrm fogad el, kiakad, sír ha nem aom oda a cicit.

Azért kérdezem tőletek, mert a mai éjszak kimondottan nehéz volt, ráadsul nem közben sem volt hajlandó máshogy elaludni, csak a cicimen!

Megfordult a fejemben mi lenne ha.....nagyon szeretek amúgy szoptatni, és örülök, hogy eddig sikerült, de kezd eléggé kényelmetlen lenni, és olyan rossz, hogy fiam is sokat kínódik éjjel.

Légyszi ne lehorjatok, remélem nem vagyok rossz anya e miatt.

Tényleg érdekelne a tapasztaltak véleménye!


2011. okt. 18. 18:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi,akkor még kitartok egy ideig...de olyan jó lenne már éjjel aludni:)))
2011. okt. 21. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!