Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a tapasztalat a mellszívóva...

Mi a tapasztalat a mellszívóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták azoknak jó a mellszívó akiknek sok tejük van. És ha szoptatás után szeretném még kifejni a maradékot arra nem jó? Nem sok marad ugyan, de a kevéskét is ki tudja szívni? Szeretném ha kicsit több tejem lenne.
2009. máj. 5. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én rengeteget használom a mellszívómat. Bár nekem elég sok tejem van. Az első babánál vettem kézi mellszívót, utána 2 hétre rá gépit. Nagyon jó, ki lehet szívni vele a tejet, közben ügyesen masszírozni kell a mellett, üríteni a tejmirigyeket. Ha szoptatás után kifejed még azt a kevés maradékot, akkor a tested azt a jelzést kapja, hogy termeljen több tejet, s több is termelődik.
2009. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Avent-os van, elektromos, de, mit mondjak.. Én is inkább gyarapítás miatt akartam, de a baba jobban szívja. Valakinek biztos bejön, de nekem inkább csak tűzoltásra jó.
2009. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Én kézi melllszívóra gondoltam. Nem tudom hogy adjak-e érte 15 ezer ft-ot.És ha nem válik be?

2009. máj. 5. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Első voltam. Ha teheted, kérj kölcsön egy ismerőstől, próbáld ki, nehogy ne jöjjön be, s kidobtál rá 15-t. Hugom is ezt tette, neki az elektromos jött be, én most maradtam a kézinél.
2009. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kézi avent van!Én imádtam,igaz hogy drága volt(13000ft)de nekem megérte.Ráadásul én anyatejet adtam le és így nagy segítség volt!A nagyobbik fiamnál (15éves)kézzel fejtem,mert akkor még nem voltak ilyen szuper szerkezetek.Simán le lehet fejni kézzel is a tejet,de készülékkel kényelmesebb!Ha nem idegenkedsz a használt dolgoktól akkor a teszveszen,vaterén fele áron hozzá tudsz jutni jó gépekhez!
2009. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vettem tuti jó drága elektromos AVENTet, és alig használtam, a fiam nagy étkű, így én a maradék 10-20 milit nem szívom le. igaz már 4 hós.
2009. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kézi Avent van, a babaszoba.hu-n vettem használtan 6000,-Ft-ért. Meg vagyok vele elégedve, megérte. Én is a maradék tejet szoktam lefejni. Rendben, hogy a gyerek jobban kiüríti, de ha hagy benne, akkor csak jó lefejni. Nem jó a lappangó tej.


1 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Medela van a tesz-veszen vettem nagyon jó szolgálatot tett már a kórházban a lefejt tejet adták éjszaka a babámnak!Nem volt drága alig használt és megérte nagyon:)
2009. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kisfiam, de még mindig használom a mellszívót. Először kézim volt, Aventes. Nem jött be. Ezután vettünk elektromos Medelát és ez nagyon jó! Árban nem volt sok különbség, kár, hogy elsőre nem elektromosat vettünk.
2009. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!