Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopizik 3...

Mennyi ideig szopizik 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
És aki méri esetleg, mennyit eszik? Hányszor?
2009. máj. 6. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem most 5 hónapos a babám.

70-140gr között evett 3 hónaposan, naponta 7-8 alkalommal, reggel 8 és este 8 között (éjjel aludt és alszik azóta is). Max 10 perc alatt végezni szokott.

2009. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
140-180gr kozott eszik, este kevesebbet, ejjel meg csak par kortyot. A 180gr szinte csak a reggelre igaz. Naponta 6szor eszik, ebben benne van a par kortyos ejjeli szopi is. Eddig nagyjabol 40-45 percet szopizott, most viszont azt vettem eszre, hogy vegez 20-30perc alatt. (Siet, hogy nezelodhessen).
2009. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én 3 hónapos kislányom aktívan öt percig szopik, aztán már csak cumizik. Még sosem mértem, mennyit eszik, de sokat bukik vissza, és még így is szépen gyarapszik. Eleinte engem is zavart, hogy ilyen gyorsan végez, de a védőnő és a doktornő szerint nem kell aggódnom. Ilyen a technikája, és valószínűleg erősen jön a tej. Öt perc után már feszeng, kiköpi, bekapja a mellbimbóm, kicsit hagyom, aztán leveszem.

Egyébként amíg fejtem, minden szopi alatt sírt, rémálom volt. Amint abbahagytam a fejést, elmaradt a sírás, beállt a kereslet-kínálat.

2009. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14:37-es vagyok.

Elfelejtettem írni, hogy általában hétszer, nyolcszor eszünk naponta, és még éjszakánként is háromóránként felkel enni félálomban.

2009. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi napi 5ször eszünk 150-230 közti adagokat. Általában 20-30 percig eszünk.
2009. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyém kis lustaság volt, mert még 3 hónaposan is képes volt másfél órát lógni a cicin. Eszméletlen lassan evett, meg szerintem lassú is volt a tejleadóreflexem. Ja és ennyi idő alatt csak 90 g-ot birt magába gyürni.
2009. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam méri a mennyiséget,de az időt mindig figyelem és kb. 10 percig szokott szopizni. Nagyon ritkán fordul elő, hogy tovább. Most 3,5 hónapos.
2009. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!