Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Le lehet szoktatni egy 5...

Le lehet szoktatni egy 5 hónapos babát a harapásról szopi közben?

Figyelt kérdés
Gondolom jön a foga és viszket neki, de mostanában mindig ráharap, és mellé még jól meg is húzza. Már most nem kellemes érzés, de mi lesz ha kijön az első foga? Mit ajánlanátok?
2011. nov. 4. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is pontosan ebben a cipőben járunk, én sem tudom mi a jó megoldás, én azt csinálom, h mondom "nem szabad", és csóválom a fejem. Amikor az ujjammal teszi ezt, akkor pedig helyeslően bólogatok, és azt mondom "ezt szabad". Már ritkábban harap rá a mellemre
2011. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is csinlta ezt amikor kijött az első foga. én ilyenkor levettem a ciciről magam mellé raktam és nagyon határozottan mondtam neki, h nem szabad. pár alkaolommal még próbálkozott, de ezt mindig megcsináltam és persze ilyenkor sírt mert nem tetszett neki , h elvettem tőle a kajcsit, de hatásos volt, azóta sem harap.
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 alaszka ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, az ínye közé szorítja, rámnéz, és közben még vigyorog is. Ilyenkor elveszem tőle...akkor elkezd sírni, visszateszem, és akkor egy ideig nem csinálja. Ez nálunk akkor van inkább, amikor nem is igazán éhes, csak szórakozik... :)
2011. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!