Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jobb mellszívó?

Melyik a jobb mellszívó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. nov. 5. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs olyan akinek személyes rossz tapasztalata van az Aventes mellszívóról?Nem mástól láttam meg halottam hanem olyan aki megvette kipróbálta és nem működött nem volt jó olyat szeretnék legalább egyet!
2011. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem, előző vagyok, nem személyes tapasztalat, de két hétig feküdtem két lánnyal egy szobában a kórházban, akik aventessel fejtek, és mindkét lánynak kétszer kellett ez alatt a két hét alatt csillagot cserélnie benne. 900 forint egy csillag a több, mint 10 ezer forintos mellszívóhoz, az én 4 ezer forintos Tescósom pedig még mindig működőképes. 10 hónapja.
2011. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs személyes tapasztalatom, de a kórházban én is úgy láttam, hogy szenvedtek vele a szobatársak. 10 napig voltunk benn, 4 lány közül egy sem volt elégedett vele. Én már írtam Tommee Tippee van és nagyon jó.
2011. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én már használtam az első kislányomnál Avent kézit és nem voltam 100%-ban elégedett vele sok használat után. Szét esett folyt nekem nem ér meg tízen valahány ezret. Kíváncsi voltam ki mit ír márkára.
2011. nov. 10. 09:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobbat akarod, vegyél Medelát!

Van szervize, a tölcsérből teljes méretsort kapsz, a Harmony kézihez, meg az elektromos Swinghez most a Calma szoptatásbarát etetőeszközt is megkapod.

2011. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Medela a legeslegjobb!
2011. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!