Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 óra alvás után hogyhogy...

12 óra alvás után hogyhogy nem éhezik meg 5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
2 napja 12 órát alszik éjjel, de reggel mikor felébred alig bírom megetetni, nem kell neki, nem éhes. Soha, egyetlen egyszer sem aludt ennyit egy huzamban éppen ezért fura, hogy ilyen sokat alszik, felébred és nem éhes? Miért lehet ez?
2010. jan. 23. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy tápszeres.
2010. jan. 23. 08:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk anyatejes+tápis babámnál hasonló a helyzet, szerintem annyira kialussza magát, hogy nehezen rázódik bele, hogy megint nappal van, enni kell, stb. Ringatni szoktam felkelés után, tisztába teszem, sokszor jókat nevet (kicsit furcsáltam is, üres hassal, mikor napközben nem jellemző rá, akkor nagyon is balhézik a kaja után), aztán kb fél óra múlva eszik, de nem olyan nagy hévvel, mint sokszor napközben.
2010. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan ideges vagyok emiatt, még én sem bírok enni. Remélem nincs semmi baja! Nemsokára tízóraizik, remélem jobb lesz a helyzet nála, mint reggel.
2010. jan. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!