Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? 4 hónapos, éhezik

Mit csináljak? 4 hónapos, éhezik

Figyelt kérdés
összeírtam 24 óra alatt csak 480 ml eszik. persze hogy nem tud szegénykém pihenni, este ezért sírunk, összesen 20 ml evett, 1 órával ezelőtt 60 ml. Éjszakára az csak 80 ml. Délelőtt 120ml eszik, de estére nagyon nincs. A ládában sok tejcsim van, de nem eszi, mert a cumisüveget el sem fogadja. Mi lesz így velünk?:( Vettem már több féle cumit is. Semmi. Inkább éhen hal.
2011. nov. 8. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ehet már tejpépet is. Én biztos megkóstoltatnám vele, kanállal, ha ennyire utálja a cumisüveget. Jó kis vaníliás Hipoallergént vegyél, általában szeretik. Nálunk bejött, én Milupát vettem.
2011. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xStefix ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szilárd ételtől sír este? 4 hónaposan még nagyon nem kellene semmit ennie anyatejen kívül... Nagyon rizikós.
2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 diny77 ***** válasza:

Igény szerint szoptasd.nekem ez jött be.Ha kevésnek bizonyul, akkor ha lehet kezd meg a hozzátáplálást. Az enyém sem cumizott, itasd pohárból,nagyon ügyesek a babák.Ha nagyobb tejpépet adj tápszer helyett.

De ha igény szerint szoptatod, akkor jól lakik.Idővel atejcsi is hozzá igazodik.

Nekem 4 hónapos, már csak napi6-7 alkalommal cicizik+ északa1-2

2011. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm. Mi is 4 hónaposak vagyunk. S kóstolgatunk ebédre. Este kis tejpépet kap, s ennek hála, tegnap cicizett rá, s csodásan elaluszkált, nem panaszkodott, hogy éhes, mint eddig. napközben, a többi csak cici. S van tejcsim is:) homeos bogyónak+teának köszönhetően.
2011. nov. 10. 09:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem cumisüveget már nem fog elfogadni, de egyébként ez nem baj, ettől nem hal éhen, hiszen van pohár. Fogsz egy kispoharat teletöltöd, hogy nagyon meg se kelljen dönteni, beleteszed a hurcibálóba és már kortyolgathatja is.

De adhatsz neki sűrűbb tejpépet kanállal, naponta egyszer.

4 hónapos gyereknek már nem kell sem éheznie, pláne kaja mellett éhen halnia.

2011. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!