Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatott már úgy valaki,...

Szoptatott már úgy valaki, hogy csak az egyik mellét használta? A másikban olyankor elapad a tejcsi?

Figyelt kérdés
Babám jobban szereti a bal mellemet, a jobbal csak szenvedés a kajálás. Rosszat csinálok, ha nem eröltetem?
2009. máj. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát azért próbáld, ha negyon nem megy akkor fejd le, mert aoadhat a tej.

Próbáld félálomban etetni, hátha akkor elfogadja.

2009. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félálomban tényleg elfogadja és fejem is. Csak így olyan nyűg...
2009. máj. 12. 18:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi azért!
2009. máj. 12. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nekem a jobb mellemből nem evetta kislányom,nem is erőltettem mert akkor még a szopizásról is leállt volna...Sajnos befelé áll a mellbimbóm a jobb mellemen,és nem tudott belőle szopizni,még kiemelővel sem.Mind 1 lényeg a lényeg h a jobb mellem elapadt egy idő után,hiába fejtem,de a balban beállt a kereslet-kinálat,de 4,5 hó után már tápszereznem kellett,aztán 6 hónaposan elapadt a bal mellem is.Most h már nincs tejem a jobb mellem picivel kisebb lett minrt a bal,de nem feltűnő annyira,de ez tuti amiatt van h abból nem szoptattam.

Úgy csináld ahogy jónak látod sztem:) Sok sikert!!!

8 hós anyuka

2009. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a balbol eszik sokkal nehezebben, mert egyszeruen alig indul be a tejleado reflex. En ugy szoktam csinalni, hogy a jobbol kezdem az etetest, es a ballal fejezem be, mert igy van turelme varni a tejleado reflexekre. Neha pedig fejem, hogy azert el ne apadjon. Ne eroltesd, probald esetleg ot atejteni ugy, hogy honaljtartasban szoptatod, mert igy gyakorlatilag ugyanabban a pozban van nagyjabol, mintha a bal melledbol enne.
2009. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Utolso vagyok: ne eroltesd, de hasznaljatok a jobb cicit is, meg ha kevesebbet is sikerul belole szoptatnod.
2009. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindkettőt használni fogom! Nem adom fel!
2009. máj. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!