Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normális, hogy 3 hónapos...

Az normális, hogy 3 hónapos kislányom minden evésközben kb. egy 10 perc evést követően ráalszik a cicire?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapos koráig normálisan evett, és nem aludt el, de kb olyan 3-4 hete minden evésközben elalszik. Eleget eszik így is, hogy mindig elalszik?
2011. dec. 1. 11:04
 1/3 xStefix ***** válasza:

Nem feltétlenül van baj, bár ez azért nem olyan gyakori. :)

Simán meglehet, hogy eleget eszik, ha az a 10 perc evés erőteljes, ütemes szívást jelent. Ha csak nyammogást, akkor már kérdéses.

Egyébként szerinted miért alszik be? Ilyen fáradt, álmos lenne? Nem bújkál benne valami?

2011. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy bujkálna benne valami, mert jó a közérzete, nyugodt baba, sokat mosolyog...

Egyszer egyszer előfordulhat, hogy azért mert álmos amikor már régóta fenn van. De pl reggel ébredés után nem hiszem, hogy ez lehet az oka. Csak furcsa, hogy minden evés úgy ér véget, hogy ő alszik...

2011. dec. 1. 11:28
 3/3 xStefix ***** válasza:

Hm, ezt inkább a kicsik csinálják, mert jó nekik a mellen, de lehet, hogy a tied ilyen kis fordított baba. :)

Zavar téged a dolog? Mert ha nem, akkor én igazából nem tennék ez ellen semmit. (Igaz, én komfortszopi-párti is vagyok.)

2011. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!