Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A rendőr megbüntet utcán...

A rendőr megbüntet utcán szoptatásért ha nem lehet máshogy megoldani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az kérdezed, hogy megbüntethet -e?!

Szerintem nem. De az ilyen Szoptatási ligák oldalán biztos találsz információt róla!

2011. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Szerintem nem büntet meg, de az azért ritka, hogy máshogy ne lehessen megoldani. PL, máris ott a játszótér. Bemész, ott megszoptatod a babát és mentek tovább. Ott vannak padok is, le lehet ülni, az anyukák nem botránkoznak meg, el tudod magad takarni is. Vagy egy bolt, cukrászda, stb. Biztos nem küldenek el onnan sem. De sok a pláza, ahol vannak pelenkázó, szopis szobák is sokszor. Tehát az, hogy 'utcán' nekem picit furán hangzik, el sem tudom nagyon képzelni. :)
2011. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hidegben inkább menj be valami plázába,mert tüdőgyulladást kapsz ha nekivetkőzől.

Egyébként nem,nem büntet meg a rendőr,sőt az emberek sem szólnak meg ez valami üldözési mánia egy két anyuka fejében.

Ha valaki feltünésmentesen,nem olyan hozzáállással,hogy "csakazért is az utca közepén fogom megszoptatni a gyerekem,mert jogom van ehhez és mindenki más bekaphatja akinek nem tetszik" eteti meg a gyereket,hanem diszkréten és kulturáltan,semmilyne konfliktusa nem lesz ebből,sőt a legtöbben szerintem észre sem veszik.Saját tapasztalat.

2011. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Hát ha közszemlére teszed a melled és valaki feljelent vagy a rendőr rajtakap, akkor megszólhat. :)

De komolyan, nem, ha diszkréten teszed, az nem törvényellenes. Csúnya is lenne..!

2011. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fel is jelentenének, be is kerülnétek a híradóba!!! Hiszen egy nő azért szoptat, hogy életben tartson egy életet!
2011. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!