Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes lányom miért nem akar...

6 hetes lányom miért nem akar szopizni? Nagyon sír, ha a szájába teszem és vagdalózik közben. Első lányomat 22 hónapig tudtam szopiztatni, mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
2007. júl. 25. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb találtam a következő cikket: [link]

Érdekes lehet. Persze nem biztos, hogy ez vonatkozhat Rád, de ki tudja.

2007. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Semmit nem rontottál el :)

Kisbabánk a szopási sztrájkkal próbálja tudatni velünk, hogy valami baj van, azaz valamilyen változásra, problémára szeretné felhívni a figyelmünket. A szopási sztrájk néha hirtelen veszi kezdetét, máskor fokozatosan alakul ki. Ez mégsem jelenti azt, hogy fel kell ene hagynunk a kicsi szoptatásával. Ha megpróbáljuk rávenni gyermekünket, hogy újra szopjon, a sztrájk rendszerint 2-4 napig tart, bár néha ennél tovább is elhúzódhat. Ha kellően türelmesek és állhatatosak vagyunk, szinte minden esetben rávehetjük babánkat, hogy újra szopjon, és így tovább részesülhet az anyatej nyújtotta előnyökből.

Tovább a lehetséges okokról...

[link]

2007. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3 hónapos, csinál ilyet ő is. Én úgy gondolom, nálam a kevés anyatej az oka, nem úgy folyik, ahogy ő szeretné, lusta szívni. Van elég tejcsid? A másik ok, amiért még az én gyerekem így viselkedik, ha savanyúkáposztát eszem... e miatt 2 nap visított, vagdalózott a cicin...
2009. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!