Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6,5 hetes a picilányom és még...

6,5 hetes a picilányom és még mindíg csak bimbóvédővel tudok szopiztatni, mert kicsi a bimbóm! Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2010. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, a lényeg hogy tud cicizni!
2010. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem baj. Nekem rövid a bimbóm, ráadásul ellaposodó is (ha nem éri folyamatos inger, rögtön "visszahúzódik"), bimbóvédővel szoptattam 12,5 hónapig.

Annyi hátránya van állítólag, hogy kicsit kevesebbet tud egyszerre szopizni a baba, mert nem stimmulálja annyira a mellet, mint védő nélkül. De miután én csak védővel szoptattam, így nem tudom ezt megítélni.

2010. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Örülök,hogy ez nem gond!
2010. jan. 17. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiamat 3 hónapos koráig bimbóvédővel szoptattam, mert az egyik mellbimbóm befelé forduló (bal), a másik lapos (jobb). Persze közben próbálgattam anélkül, egyszer sikerült a jobb bimbót anélkül odaadni neki. Aztán hiába próbálkoztam, nem ment nélküle. Új év, új dolgok. Szóval január elseje óta viszont csak anélkül szopizik, én voltam akkor a világon a legboldogabb, mikor egyik napról a másikra nem kellett már neki a műanyag. Persze áldom az eszét annak, aki kitalálta, mert nélküle nem sikerült volna szoptatni. És tényleg több lett a tejcsi, amikor elhagytuk a bimbóvédőt, de ma már megint annyi van, amennyi elég neki.
2010. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!