Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elapad a tej, az hogyan...

Ha elapad a tej, az hogyan történik? Egyik szoptatásról a másikra, vagy van valami átmenet, amikor még 1-2 alkalommal tudom szopiztatni a babámat naponta?

Figyelt kérdés
Vagy ez egyénfüggő?
2009. okt. 4. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom másnál, hogyan történik, nálan ugy volt, hogy 3-4 nap alatt szinte teljesen elapadt.

Egyre kevesebb és kevesebb tejem lett, aztán már csak 1-2 csepp(5-10ml), az is nagyon nehezen akart össezjönni, és a babám megunta, nem kínlódott, jött a tápszer 3hósan :(


7hós fiucska anyukája

2009. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első gyerkőc 11 hónaposan magától abbahagyta a szopit, de én még hetek múlva is éreztem, hogy van tej a mellemben. Most a kicsi fél éves múlt, és bőségesen van még mindig tejem, pedig egy evést már kiváltottam délelőtt. Egyáltalán nem érzem, hogy apadt volna a mennyisége.
2009. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak köszi, a 2. szerintem nem a kérdésemre felelt :(
2009. okt. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!