Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha van aki igény szerint...

Ha van aki igény szerint szoptat és beáll a kereslet-kínálat, mitől gyullad be hónapok múltán a melle?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia !Lehet hogy megfáztak a tejmirigyeid, vagy megütötted, de nem annyira hogy emlékezz rá, de a cicid megviselte.Sőtt az is lehet hogy a babádnak megugrott a kereslete, így többet termel a cicid, és ez gyulladást okoz.
2008. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a mell meg tud fázni, még alap állapotban is, pláne ha tej is van benne. Az is lehet, hogy valamiért nem volt elég éhes egyik szopinál a baba, maradt benne pangó tej, és az okoz gyulladást. Előfordulhat.
2008. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én például hajlamos vagyok a csomókra, ezért igyekszem különböző irányokból mellre tenni a babát. Ha csak bölcsőtartásban szopizna, nem ürülne esetleg a hónalj felőli részeken rendesen, ez máris okozhat elzáródást, csomót. És szoktam átmasszírozni is, megelőzésképpen.
2008. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!