Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet visszahozni az...

Hogyan lehet visszahozni az elapadt tejet, vagy egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről,hogy olyannak is volt teje aki életben nem szült még.létezik ilyen?mellszivó segitségével vissza lehet hozni a tejecskét?
2009. máj. 22. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem valami testi vagy hormonális oka van, akkor vissza lehet 40 napig!

Leírom én hogyan csinálnám.

Ha még hajlandó szopizni a baba, akkor minden nyikkra mellre tenni. Cumit elvenni, hogy a komfortszopit is a mellen töltse. Nálunk a szopi sztrájk idején bevált, hogy állva ringatva szoptattam, úgy hajlandó volt!

E mellett minden szopi után, de legalább 3 óránként fejés, a 7-7-5-5-3-3-1-1 perces fejéssel. Ha kezdetben nem is indítod be a tejadó reflexet, előbb utóbb beindul!!

Mondjuk éjjel max egyszer kelnék fel, mert pihenni is kell! :)

Ha elektromos mellszívod van (medela nekem bejött, sőt van két fejes, állítólag az garantált siker) akkor közben gyengéden masszírozd, simogasd a bimbó felé a melled, és gondolj a tejre ahogy kijön! NEkem ez ált. beindítja a reflexet! vagy olvass , TV-z közben.

Bújjatok be pár napra babáddal az ágyba, ne csinálj házimunkát, kérj segítséget és csak magatokra figyelj!

Ha akarsz irj priviben. Sok sikert!


Egy 11 hós szopis kislány Anyukája

2009. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az elöttem szólónak.Én nem rég hoztam vissza a tejem,mert egy beegség miatt majdnem totál leapadt.Nem irom le hogyan mert azt elöttem leirták,majdnem 100%-ig igy csináltam.csak azért irtam,hogy tudd,sikerülhet.akard,de ne idegeskedj,csak nyugi.
2009. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!