Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós kismamák! Mindennap...

Szoptatós kismamák! Mindennap esztek főtt ételt? Bírtok rendszeresen enni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "bírtok"? Én olyan éhes voltam mindíg mint a farkas, mindíg főtt valami. És ettem is rengeteget, csak a szénhidrátra figyeltem, hogy ne hízzak szoptatás alatt.
2009. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.. pl ma sem ettem főttet és tegnap se. holnap főzök : ) mindig is képtelen voltam bármilyen rendszerességre. arra figyelek, hogy igyak eleget, és minden nap egyek legalább valami minimális zöldséget/gyümölcsöt.
2009. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eszek mindig, sokszor fordult elő hogy egy szelet kenyér és egy felvágott volt az egésznapi kajám. Tudom hogy ez ne túl jó és ebből nem is lesz sok tej, de úgy rohan az idő. Próbálok odafigyelni hogy rendesen egyek, de ez nem mindig jön össze :)
2009. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én álatlában főzök, vagy hordjuk a kaját, de az a vacsora, úgyhogy, van amikor csak du. készítem el.

Napközben eszem ami, van a hűtőben.

2009. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!