Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után, hogy változott...

Szoptatás után, hogy változott meg a melled? Légyszi olvasd el!

Figyelt kérdés
Sosem volt nagy cicim, de a szoptatás után az a kicsi is "eltűnt" (amíg volt tejem, addig egész jó melleim voltak)! Szeretnénk még egy babát, és érdeklődnék, hogy volt-e valaki, akinek a második gyerek után megmaradtak-e a nagyobb mellek, vagy ismét arra számítsak, hogy "eltűnik" minden?!
2012. jan. 30. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha el nem is tűnt, de bizony vesztett a kinézetéből. Már 3 év szoptatáson vagyok túl, és a fiam olyan zabás volt, hogy volt mikor 3 dl tejet fogyasztott egy szopira. Ez bizony meglátszik :( Lötyibb lett.. De azért el nem tűnt.. A második után is végül visszazsugorodik akkorára amilyen volt. Nekem a második már nem rontott rajta, persze a lányom kevesebbet is evett. Szerintem összességében nagyon megérte! :))
2012. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mennyi ideje hagytad abba a szoptatást. Mert az utolsó szopi után egy fél évig biztosan tart, mire eléri "véglegesnek mondható méretét", de lehet, hogy egy év is.

Én a 3-at várom, az elsőt még szoptattam a másodikkal való terhesség alatt, így akkor nem lett pici a mellem, de a második után úgy 4-5 hónap kimaradt és ez alatt az amúgy is kicsi melleim "szuper laposak" lettek. Aztán most megint babát várok, így szép teltek újra.

Én is ezt a méretet "szeretem", de tudom, hogy nem fog így maradni, ha már nem szoptatok. Azt mondják, hogy aki nem soványodik nagyon le, annak több esélye van, hogy több zsírszövet megy oda is vissza. Én a szoptatás alatt "girnyóvá váló" típus vagyok, így én sem tudom, mi lesz majd, de meglátjuk.

Hála Istennek a férjem szerei a "piciket" is, csak én küzdök vele, hogy elfogadjam, de úgy állok hozzá, hogy ez is a gyerek "ára", és összességében csinos voltam akkor is, csak szerettem volna nagyobbat, ennyi... :o)

2012. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnt minden :( 2 gyerekem van
2012. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szopi utan tacsifül melleim lettek. :(
2012. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajna hasonló...:(
2012. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!