Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a szoptatás melletti teherbeesésnek? Igaz, hogy a terhességi tesztek ilyenkor jóval később mutatják ki a terhességet? Mi ez, ha nem baba?

Figyelt kérdés
Még nem menstruáltam, így ez nem mérvadós sajnos, a lányom 1 éves ,isz szoptatom, éjjelente is elég aktívan, így az elvileg a termékenység visszatértéhez szükséges 6 óra szopi nélkül még nincs meg. Viszont lassan 2 hete ég a mellem szopi közben is, görcsöl a hasam, hányingerem van és szédülök, a melegtől leesik a vérnyomásom stb. A tesztem kb értékelhetetlen, kétszer mintha lett volna második csík, de az is időn túl. Hallottam, hogy ilyenkor nem mindig jelez a teszt előre... Járt valaki így?
2012. febr. 1. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is szopi mellett lettem terhes (mondjuk én mensiztem és akartuk)De nemekm nemvárt előtt 5 nappal kezdődteka tünetek,és nemvárt előtt 4 nappal délutáni pisiből már ki is mutatta,pedig 13. napon volt pém!


Szóval nálunk nem igaz,hogy később mutatta ki!


Én sima olcsó x-epillelteszteltem!Az is pozi lett!

2012. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. nekem vaterás teszetm volt, de nem tudtam eldönteni, h van-e csík rajta...
2012. febr. 2. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!


Szerintem ha nemtudtad eldönteni,akkor az ott lesz...NEM????

De próbáld meg később is!

És örülnél neki?

ek pont ugyanazokb voltak,mint először,csak a szopi miatt a mellem már nem nőtt nagyobbra :) és nem is feszült a legelején úgy mint az első ányomnál!

Szóval gyakori pisilés (ilyen felfázós tünetekkel) hasszurka...


Nekem azóta is szopik a nagy!

Amúgy nálam a tünet

2012. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja a nagy két éves a pocak meg 26 hetes
2012. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék :D csak olyan bizonytalan vagyok abban a csíkban, meg már annyira nem is ég a mellem, meg tegnap barnáztam kicsit, meg ma is egyszer. szóval vagy mensi vagy baba vagy nem tudom :(
2012. febr. 2. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne éld bele magad, hogy terhes vagy! Én is szoptattam, amikor nem jött meg és csináltam tesztet. Azt mutatta hogy terhes vagyok, de nem volt olyan nagyon erős a csík, de túl halvány sem. Nagyon örültünk, bele éltem magam, még egy baba lesz, már akartuk. Másnap is teszt, ugyan ilyen volt. Görcsölt a hasam sajnos néhány napig, aztán véreztem. Beküldtek kórházba, nézzék meg, mi a helyzet. ott azt mondták, nem látszik hogy egyáltalán terhes lettem volna. Ez inkább csak egy olyan nagyon korai vetélés volt, ami igazából még nem is volt terhesség és abban nyilvánult meg, hogy egy héttel később jött meg. Én nagyon kikészültem, azért tanácsolom, ne éld bele magad. Üdv!
2012. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!