Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom hogy a szoptatós...

Honnan tudom hogy a szoptatós teától fáj a babám hasa?

Figyelt kérdés
Én ált szopi után iszom, abbahagyni nem merem mert kevés a tejem. Mit tegyek? MEnnyi időn belül szivódik fel és érzi meg a babám, mikor érdemes inni?
2008. ápr. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én édesköményt, és kamillát is tettem hozzá, így elmúlt a teától lévő hasfájás.De próbáld meg 1-2 nap nem inni, és ha akkor is fáj akkor nem attól volt.De ha bemész egy herbáriába rengeteg gyógynövényt fognak mondani göcsoldásra.Próbáld ki .
2008. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a tea semmit sem használt.próbáld abbahagyni 2-3 napra.Igyál alkoholmentes sört,szopiztass gyakrabban,és minden szopi után fejd ki a tejet.így több fog termelödni.

Próbáld meg,nekem bevált.

2008. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak onnan tudod, ha abbahagyod az ivását, vagy legalábbis csökkentsd először, hogy fokozatosan maradjon abba. Szerintemplacebo hatása van, de készíthetsz tejserkentő golyócskákat is, sütiféle helyette, azt hiszem, az áprilisi kismamában volt a receptje
2008. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért mondják hogy a teától fáj a pici pocija főleg a laktoherb és herbalakt teákról olvastam itt ilyeneket, hiszen mindkettőben van édeskömény elég rendesen, az elvileg éppen hogy hasfájás ellen jó a babónak, és még valami amikor éppen nem ittam teát, viszont olyat ettem amitől fájt a babóm hasa újara ittam ebből a teából, és el is múlt neki szopi után a pocifájása! De tejszaporításhoz nekem igazából a Naturland teája vált be, nagyon erős és kamillát tartalmaz, próbáld ki, én mindig este ittam meg a zömét hiszen éjszaka a pihenés alatt eleve jobban termelődik a tejcsi, és ezek a teák arra is jók hogy segítsenek a tej leadásában, nekem általában mindig sok tejem van, de egy fárasztó éjszaka vagy nap után, vagy valami stressz miatt (ez egyébként bizonyított) a tejleadóreflex sokkal nehezebben műkszik, ezek a teák ellazítják a tejcsatornákat, így segítik a tej ürülését.
2008. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!