Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalt anyukák, az éjszaka...

Tapasztalt anyukák, az éjszakai szopizásról hogy tudom leszoktatni 1 éves babám?

Figyelt kérdés
6 hós korától nem aludt végig még egy éjszakát sem. Akkor kezdődtek a mozgásfejlődési ugrások, majd jöttek a fogak szépen sorban. 11 hósan 8 foga volt, most pedig már nagyon megy. Szóval ezeken már túl vagyunk, meg is voltak a következmények, olyankor rengetegszer felsírt éjszaka, csak cicvel nyugodott meg. Most perpillanat úgy gondolom, semmi "oka" az éjszakai felsírásoknak, mert nem jön foga sem (akkor másképp sír éjszaka). Mégis olyan 2-3-4-szer felsír reggelig, hajnaltájt már köztünk alszik, de ott is folytatja. Nagyon szeretném leszoktatni róla, többen írták már itt, hogy már akár korábban is leszokott, de a módszert nem írták. Segítsetek légyszi, mert szeretnék éjszaka én is aludni egy huzamban több órát!
2012. márc. 22. 12:28
1 2
 11/11 xStefix ***** válasza:

Köszi. :)

Igyekszem reálisan, de azért optimistán is hozzáállni a dolgokhoz, bár tény, hogy legtöbbször mindenkit a minél további szoptatásra-kötődésre bíztatok. De azt már régen megtanultam, hogy nagyon nem mindegy, mit és főleg hogyan mondunk másoknak. Egyszer a szakterületem lesz a téma, úgyhogy.

Majd írj esetleg, hogy haladtok. :)

2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!