Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S. Van itt szoptatasi...

S. O. S. Van itt szoptatasi tanacsado? Vagy aki jartasabb ebben mint en?

Figyelt kérdés

Kisfiam marcius 11en szuletett 3830 grammal. Most 11 napos, es nekem kb 2. napja nagyon puhak a melleim. O mar a szuloszoban, 10 percesen ugyesen szopizott, es utana is sokat volt mellen. 48 ora utan lett tejem, de nem ereztem azt a tejbelovellest amit 5 eve a kislanyommal ereztem. Nem telitodtek teljesen feszesr a melleim, viszont volt boven tej, ugyesen szopott is belole. Szopas utan sosem fejtem, mert nem volt soha annyira tultelitodve, h kellemetlenseget okozott volna. Par napja viszont azt erzem, h teljesen puhak a melleim, illetve az egyik teljesen az, a masik picit teltebb. Kisfiam viszont mindig talal bennuk tejet, sot, ugy nez ki, jol is lakik. 10 naposan azaz tegnap nyerte vissza a szuletesi sulyat, illetve mez azt tudom, h 6 nap alatt 18 dekat hizott. Szopi utan 2-3,5 orat alszik. Minden pelusa pisis, sot amikor leveszem rola, minden alkalommal sikerul engem is lepisilnie. Kaki is majdnem minden pelusban van.

Az egyik mellembol ugy nez ki, jol tud lakni, ha a masikkal kezdunk, akkor kell neki a masik is, tehat kb minden 2. etetesnel 2 mellbol eszik. Tudom, h az a fontos, h gyarapodjon, illetve legyen pisis kakis pelus, de megis ketsegbe vagyok esve a puha melleim miatt. Kislanyommal ilyenkor meg mindig telitodtek. Normalis ez, h 11 naposan mar ilyenek a mellek? Mindenhol azt olvasom, h ez csak kesobb, jopar hetesen kovetkezik be.

Kerlek szepen, ha valaki jartasabb ebben mint en, vagy esetleg szopis tanacsado, nyugtasson meg! Nagyon szeretnem szoptatni, kislanyom refluxos, majd allergias volt, es nagyon ugy nez ki, h a fiam is az ( rfluxos). Nagyon fontosnak tartom az anyatejet, szoptatast. Az lemaradt, h 1-2szer probaltam fejni szopi utan, de semmi nem jott. Viszont a pici fiam ra 5 percre meg joparat tudott kortyolni abbol a mellbol, amibol en semmit sem tudtam szivni.



2012. márc. 22. 13:00
1 2
 11/11 xStefix ***** válasza:
Örülök, csak így tovább! :)
2012. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!