Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt mas is, aki csalodott a...

Volt mas is, aki csalodott a szoptatasi tanacsadokban?

Figyelt kérdés

az elso, aki kijott, teljesen masrol beszelt, mint ami a baj volt. A masodikkal csak emailezgetni lehetett, amikor mar harom levelvaltasin tul voltunk, egyszeruen nem valaszolt. Ujra elkuldtem a levelet, azzal, hogy olvassa el, annyit irt, hogy oke es kesz. Ismet elkuldtem, megint semmi, mar nincs pofam tobbet zaklatni. A harmadik meg maga helyett ajanlott valakit, aki ketszeri megkeres utan sem hivott vissza. Annyira akartam szoptatni, elhataroztam, hogy ha gond van, akkor tanacsadot is megkersek, de nem gondoltam volna, hogy ilyen megbizhatatlanok.

Elegge elkeseredtem, de mindegy, mas baba is felnott tapszeren. Csak kivancsi vagyok,hogy volt e igy massal is, vagy en vagyok ilyen szerncses.......



2012. ápr. 7. 14:57
1 2
 11/13 xStefix ***** válasza:

Ha szopis tanácsadókról beszélünk, ők klasszikusan a ligások, vagyis önkéntes anyukák, akik ezt "szabadidőben", társadalmi munkában csinálják a saját családjuk (x gyerekük) és az esetleges polgári munkájuk mellett. Szóval nem főfoglalkozásban, teljes munkaidőben. Emiatt tényleg nehezebb lehet őket elérni; de pl. a honlapon ott is van, ha jól emlékszem, hogy inkább telefonon vagy személyesen keressük őket, mert levélben kevesen tudnak válaszolni (utóbbi sokkal időigényesebb, ezt én is alátámasztom).

A szaktanácsadók már "hivatalosabban", pénzért is dolgoznak, de nekik is van legtöbbször egyéb szakmájuk is (pszichológus, orvos, védőnő stb.). Úgyhogy őket sem olyan egyszerű elérni.


Mindezt nem a megvédésük miatt mondom, csak nem biztos, hogy ezt mindenki így tudja.

2012. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én tudtam, csak akkor tényleg ne vállalja el, ha nem tud/akar, vagy nincs ideje segíteni. Vagy legalább beállíthatna egy automatikus visszajelzést, hogy bocsi, de most nem tudok válaszolni.
2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xStefix ***** válasza:
Igen, ebben igazad van. Sajna szerintem már én is jártam így régebben... :-$
2012. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!