Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet enni szushit szoptatás...

Lehet enni szushit szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam kismama könyvben, hogy szülés után lehet enni már nyers húst, de itt meg azt írták, hogy nem lehet.
2012. ápr. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?! Nem mérgező, semmi baja nem lesz a babának.
2012. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nyers álalti termékeket nem csak a toxoplazmozis miatt kellet kerülni hanem hogy ne kapjál el szalmonellát vagy más igen durva betegségeket.


èn nem ennék azért, föleg újszülött mellett. (pl félév után már a babák immunrendszere is jobb) én félnék hogy ráragsztok valami nagyon durva vírust.

2012. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még egy 6 hónapig várnék vele.
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ennék szalmonella veszély miatt,nekem már volt,hát az ellenségemnek nem kívánom.Főleg most lesz nagy a rizikó,mert jön a meleg.
2012. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak a nyers halat hagyd ki. Én a terhesség és a szoptatás alatt olyat ettem ami zöldséges, csirkehúsos, májas.... Szóval bármit, csak legyen jól átsütve, ha hús van benne. Bőven van választék! :-)
2012. ápr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!