Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudhatom, hogy eleget...

Honnan tudhatom, hogy eleget evett a babám, ha a sárgaság miatt aluszékonyabb?

Figyelt kérdés
Etetem kb 2-3 óránként, de a mérleg teljesen bizonytalanul mér: hol 60at mutat, hogy evett, hol minusz 10-et. Olyan egy-másfél órát szopizik mindkét ciciből, és úgy látom, jön is tej. Ha éhes lenne, most a sárgaság miatt akkor se jelezne két alvás között?
2012. ápr. 28. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

azt ugye tudod, hogy mindig az etetés kezdésétől számoljuk a következőt! tehát ha elkezd enni, és másfél orát eszik, akkor kb fél ora után teheted is ujra mellre ha azt mondod hogy 2oránként eszik...mert ha a végétől számolod már sok ami eltelik!!!

ujszülöttnél nekem ugy mondták maximum 20-20percet szopizzon egyik-másik mellből.a többi már csak konfotszopi, nem evés.

nekem mind a 2 kisfiam besárgult anno, én 3hétig keltettem 3óránként enni őket éjjel-nappal ahogy a dokinő mondta...volt hogy nem volt egyzerű hogy magához térjen a kicsi, ilyenkor levetköztettem-átpelusotam, tornáztattam kicsit. 30-40perc szopi. és mértem is természetesen amig ez az állapot tartott. ha látod hogy gyarapszik a súlye ha pl 3naponta megméred a pucérsulyt(tudom h hetente kell, de én a sárgaság miatt rámértem 3naponta pucéran)akkor nincs baj.

de kérdezd meg a háziorvosotok, védőnőt mit javasolt, nekem ők adták a tanácsokat.

hamar kikeverednek belőle nyugi:) pár hét addig aludt te is mikor a pici, mert utána ha éberebb lesz lehet nem tudsz majd:)

2012. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60 gr az elég elvileg. Onnan lehet tudni, hogy evett eleget, hogy van min. napi 5 pisis pelenka.
2012. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!