Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 2-3 napja sűrűbbnen kell...

Ginus84 kérdése:

Kb 2-3 napja sűrűbbnen kell pisikélnem, fáj a cicim, fehéres krémszerű folyásom van, mindig éhesnek érzem magam, fáradékonyabb, aluszékonyabb vagyok,5nap múlva kéne jönnie a nem vártnak, valami tanács? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

pisikélned? mindegy.


egyébként fennáll a veszélye annak,hogy terhes lehetsz? védekezel? akarsz kisbabát? mert ezt így 2-3 nap után menzesz előtti természetes állapotnak nevezném,semmiképpen sem terhességnek.

2012. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)hát 7.én volt ovum akkor is voltunk együtt a párommal,8.án is sanszos lehet igen,nem védekezünk...de nem koraiak a jelek??
2012. márc. 16. 23:12
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy ha 21.én nem jön mikor kéne teszteljek?
2012. márc. 16. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is fajo cicvel kezdodott. kb 1 hettel a mensim elott mar nagyon bedurrantak! viszont a pisiles meg korai lenne, a feher folyasnak meg semmi koze a terhesseghez. lehet van valami fertozesed?? ha nem jon meg idobe a mensid nyugodtan csinalj egy tesztet par ra (hogy biztos legy nem csak kesik..) a mai tesztek nagyon erzekenyek es kimutatjak ha terhes vagy.
2012. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem nincsen semmiféle fetőzés a láthatáron,köszi a választ
2012. márc. 17. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám hogy biztos terhesség mert nekem voltak ezek a tünetek és szimplán megjött!

Ugyan úgy a krémes folyás,ugyan úgy a cicim,a pisi,az álomkór,és mensi előtt én felzabálom a hűtőt rendszerint!


Az a baj hogy a mensi meg a nem mensi sokban hasonlít így nehéz eldönteni!

Ha késik az jó jel,majd csinálj egy tesztet!

2012. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én szoktam így lenni és mindig mensi van belőle. Mindig előtte az van, hogy sokat járok pisilni, nagyon fáj a cicim, fáradékonyabb és aluszékonyabb vagyok, és állandóan éhes vagyok!

Szóval szerintem terhességre legelőször csak akkor kell gyanakodni, ha már késik a mensi! De még akkor sem biztos, hogy terhességtől késik, mert késhet pl. cisztától is és a tünetek teljesen ugyanazok! Szóval én úgy vagyok vele, hogy ha késne a mensi akkor utána pár nap múlva csinálnék egy terhességi tesztet. Ha negatív, még akkor is van remény, szóval később megismételném. Na és ha az is negatív lenne, akkor pedig mennék dokihoz és ott kiderülne a késés oka.

2012. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!