Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás során a mellben...

Elválasztás során a mellben maradt tej nem okoz gondot?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem volt tejem, így véget vetek az üres cicin való csüngésnek. 9 hónapos lesz egyébként a kicsikém.

A mellemet kb. 2 napja nem érte inger, és nem is érzem, hogy keletkezne benne tej, persze nem olyan közel sem az állapota, mint szülés előtt.

Ha nem lesz csomós, fájdalmas, akkor nem okoz gondot a benne maradó tej?


2012. máj. 7. 15:49
 1/2 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem semmi baj nem lesz.Én két hete hagytam abba a szoptatást és még mindig fürdésnél a meleg víztől egy két csepp jön de semmi egyéb.Szerintem már rég belázasodtál volna ha gond lenne.
2012. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor abbahagytam a szoptatást, csomós lett a mellem. Próbáltam fejni, kipasszírozni a tejet, de nem teljesen sikerült. Majd 1 hét után is csomós volt, újra masszíroztam. Sárga, sűrű (tej) folyadék jött belőle. Csomók megszűntek, így "lett vége" tulajdonképpen a szoptatási időszaknak, de a szoptatás utáni 1 héttel a kimasszírozás szükséges volt.
2012. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!