Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyünk ha a kicsi szopiza...

Mit tegyünk ha a kicsi szopizas helyet aluszik. Egyet kettöt sziv aztan elalszik. Védönö nem mondot ra semmit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Csikizd meg az arcát. Ha fel-felébred és szívogat, akkor még szüksége van a tejre. Ha viszont totál bealszik, akkor a csikizéd sem ébreszti fel. Ekkor büfizés után le lehet tenni.

Gondolom újszülöttről van szó. A mája még mindig próbál átállni, ezért az aluszékonyság. Ekkoriban kell a legjobban odafigyelni, hogy legyen neki elég idő szopnizni. Szóval csak türelem. Egy-egy szopizás el fog tartani az első 1-2 hétben egy darabig.

2012. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden szopi előtt pelenkázás át, attól felébred hogy mozgatod, és többet fog enni, mert éberebb lesz, de ha így is be alszik, simizd az arcát!

Nem baj ha 2 óránként cicizteted, majd beáll az étkezése, most fontos a sok folyadék, ha kicsit sárga.

Az első 1-2-3 hónapban van hogy fél-1 óra a szoliztatás, mert be alszik, ébresztgetni kell.

2012. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkepp ebresztgessetek. Sot, ha yul aluszekonynak gondoljatok, akkor erdemes merni, hogy mennyit eszik.
2012. máj. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2hete még mi is ugyan igy voltunk.én kétségbe voltam esve de ma már nem.elmult a pici aluszékonysága és szopizik normálisan.

nyugodj meg 2-3 hét és beáll.tapasztaltam :)

2012. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!