Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan ébresszem fel, ha...

Hogyan ébresszem fel, ha elalszik szopizás közben?

Figyelt kérdés
két hetes a babám, egyelőre van még elég tejem. A gond az, hogy elalszik, mielőtt jóllakna. Felébred fél-egy óra múlva és megint éhes és így az egész napunk szoptatássá válik, ő meg sosem lakik jól. Két nappal ezelőttik mindig mértem és hozzátápláltam üvegből a lefejt tejet, de tanácsra azóta két mellből szoptatom, s így elegendő is lenne neki a tej. De elalszik, elfárad, holott még üres a gyomra. Mit tegyek?
2011. febr. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ébresztgetni, simogatni kell a füle mögött 1 kicsit erősebben, piszkálni a kis fülét. Persze nem durván:)

2011. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem is 2 hetes a babám, ugyanezzel küzdök. Én is csikizem meg nem hagyom aludni de nem mindig sikeres. Nálam az válik be hogy hagyom kicsit pihenni majd felveszem mintha büfiztetném, és erre fel szokott kelni ha még éhes. Ha nem akkor alszik tovább. Kitartás! :)
2011. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám már 2 hónapos, de még most is sokszor elalszik szopi közben, de pár hetesen szinte alig tudtam felébreszteni, olyankor szinte egész naposak voltak a szopik. De ha elaludt mindig leraktam magam mellé, és olyankor egyből felébredt, folytattuk tovább a szopit, majd megint elaludt, leraktam és ez ment szinte egész nap. Majd idővel javul a helyzet.
2011. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem. :)

Sajnos semmiféle tippre (csiki, lábmasszírozás, vetkőztetés, fülpiszkálás, stb) nem ébred fel, büfiztetésre sem. Amint lerakom az ágyba, akkor viszont igen. :S

2011. febr. 12. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor rakd le az agyba rögtön ahogy elalszik! Én is ezzel próbálkozom.
2013. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!