Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 7 hetes babám rendszertelenü...

A 7 hetes babám rendszertelenül eszik és elalszik szopizás közben. Mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

A babám most lesz 7 hetes. Eddig egész normálisan evett, 2 és fél, 3 óránként.Akkor mindkét ciciből kapott. Most viszont kb. 2 napja elalszik szopizás közben és így gyakrabban is akar enni. Mitől lehet ez? Van tejem,mert amikor befejezi a szopizást még van benne.

Mit csináljak hogy újra visszálljon a régi ritmusba?


2008. okt. 7. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

egyszeruen ebreszd fel szopizas kozben!!

az en lanyom is elaludt a cicimen megpiszkaltam az orrat es szopott tovabb:)

2008. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én babám 8 hetes és 2-3 napja ugyanezt csinálja, többször eszik, kevesebbet a megszokott 2,5 - 3 óránként helyett. Most eszik 40-60 miliket óránként, 2 óránként. Eddig evett 90- 130 miliket. Sztem a 6 hetes fejlődési ugrás nekünk kitolódott a 8. hétre. 6 hetesen nálunk nem volt semmi változás az evésben. Mértem tegnap a babám, most összesen már többet eszik, mint a régi rendszer szerint.

Sztem ne aggódj, majd helyreáll a rendszer.

2008. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!