Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki éjszaka szoptat 2-3*...

Aki éjszaka szoptat 2-3* annak löttek a termékenységének? Napközben is 3* szopik a 1,5 éves fiam

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem lőttek.rengetegszer szopik a fiam ,de gyógyszert is szedek mert tuti teherbe esnék .
2012. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondták a nálam okosabbak, hogy aki napi 5 alkalomnál kevesebbet szoptat, az már teherbe eshet... Azaz aki 5-nél többször, annak a szoptatás természetes fogamzásgátlás. Azaz elvileg igen, átmenetileg befolyásolhatja, mert te még 5-6x szoptatsz.... Remélem érthető volt és tudtam segíteni! :)
2012. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi van azokkal, akik pl. 3 hónaposan terhesek lesznek. Mert, ugyebár sok olyan van ahol 1 év a korkülönbség. Azok előtte igény szerint szoptattak és mégis teherbeestek? Ez nem úgy van, hogy 6 órának el kell telnie a 2 szopi között?
2012. máj. 18. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm még csak szoptatott és teherbe esett. Alig a hat hetes vizsgálat után. Szóval a szoptatás mellett még lazán jöhet egy baba. Én is szoptattam még amikor a harmadik babám megfogant.
2012. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2012. máj. 18. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egész szoptatás alatt nem volt peteérésem, akkor se, amikor már csak 2-szer szoptattam. (Mértem a hőmet, onnan tudom.)

Viszont amint abbahagytam a szoptatást, és eltelt 1,5-2 hónap, utána rendszeresen lett peteérésem is.

Így volt mindkét gyerekem szoptatása után.

2012. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nővérem és én köztem 1 év és 9 nap van :) anyukám onnan sejtette h terhes h a nővérem nem volt hajlandó cicizni többet. Fiam most 2 hónapos és szopizik, remélem sokáig így is lesz
2012. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 17 hónapos, még sokszor szopizik, éjszakai is, ha felsír, mindig azzal alszik vissza. Már 4 hónapos korában megjött újra a mensim, és ettől függetlenül megmaradt a szopi. Nem lőttek a termékenységnek, nekem is van peteérésem, rendszeresek a ciklusaim, és pár hónapja hőmérővel is követem (kistesót tervezünk), abból is látszik, hogy termékeny vagyok. Ha még nem jött meg szülés óta a mensid, akkor is teherbe eshetsz!
2012. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!