Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom leszoktatni 5...

Hogyan tudom leszoktatni 5 hónapos babámat az éjszakai szopásról?

Figyelt kérdés
8-kor fekszik és ébred 2 és 5 körül. 6,5 kg.
2008. ápr. 26. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell leszoktatni!! Az én babám 8 (!!) hónapos és a mai napig úgy ébred, mint a te babád. Teát ne adj!!! Ami a cicidből jön eleinte az szomjoltó a babának! Szerintem aki azt mondja, hogy hagyd sírni, majd visszaalszik, meg adj neki teát, meg tudomis én, mi butaságot, azok egyszerüen önzők, és csak a saját kényelmükre gondolnak, hogy ne kelljen felkelni a picihez éjjel! Itt már nem a nőről van szó, hanem a babáról, eddig lehetett volna pihenni, ezt nem a baba születése után akarja már megtenni, mikor annak a picinek szüksége van az édesanyjára! (Bocsi, ezt nem neked szánom, hanem azoknak az önző anyukáknak).

Én addig fogom szoptatni, ameddig csak kell neki, és ameddig csak lehet. Remélem nem értettél félre, nem bántani akrtalak ezzel, csak szerintem egy 5 hónapos babánat nem szabad elválasztani semmilyen formában az anyjától!

2008. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Magától leállt 2 hét múlva. :) Igaz hozzátáplálom sinlaccal, mert nem hízott. Most csudaédes, kipihent, és ... én is. Még napi 4x szopik is.
2008. jún. 11. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!