Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes 1hónapos babáitok...

Anyatejes 1hónapos babáitok mennyiket esznek?

Figyelt kérdés
Én 1hónapos kislányom (amúgy koraszülött, 1hónappal előbb jött....szóval most kellett volna világra jönnie)100-110ml-ket eszik. Ez nem sok? Nem terhelem túl a gyomrát? Nem arról van szó hogy "megtömném", egyszerűen csak folyik le neki! :) A hasikája se szokott fájni utánna, csak alszik mint a bunda.
2009. júl. 6. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Vasgyúrónk igaz nem koraszülött de egy hetesen is evett ennyiket, azaz átszámolva kb egyformán esznek. Ha többet enne mint kell, akkor visszabukná, szerintem ne aggódj.

Nálunk később egy rekordevés után kihányt mindent, utána visszafogta magát, és pár napig kevesebbet evett egyszerre. Szóval megoldják.

2009. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg nincs ezzel baj. Egyrészt tudja ő mennyi esik jól neki. Másrészt amíg megfelelően gyarapszik, és ráadásul a gyomra se fáj nincs baj.

Mi most leszünk 6 hetesek. Már 3 hetes kora óta ennyiket eszik. 90-110 általában de volt már 130, 140 is. Ráadásul simán 10 perc alatt olyan mohó a pöttöm.

A dokinéni is csak dícsérte milyen ügyes. Nem sok :-)

2009. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem a kórházban szekíroztak, hogy túl sokat adok a babámnak enni, mert már első nap 100 ml-t szopizott egy evésre! Semmi baja sem lett! Csak szépen gyarapodott...

Önbizalomnövelésnek nézd meg ezt: www.szoptassugyesen.hu

2009. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!