Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás alatti sportolástó...

A szoptatás alatti sportolástól a tej mennyisége változhat?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam, naponta 3-4 x szopizik még. Elkezdtem a sportolást heti 2-3 alkalommal, ami intenzív. Szerencsére a tejsav miatt nincs probléma, mert szopizik ugyan úgy, nem utasítja el. Viszont a mennyiséget nem tudom, hogy változik-e. 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat, most jön a foga, esténként többször is felébred. Nem gondolnám, hogy éhes (is) lenne, mert van, mikor simogatással vissza alszik. Mondjuk 40 fokok vannak napközben, este sem megy lejjebb 27 foknál a szobában, ... tehát szomjas, ekkor vizet adok neki! A lényeg a lényeg, hogy csak a tejsavat említik meg mindenhol, a mennyiségről nem beszélnek. Kinek mi a tapasztalata? Kárörvendők, pesszimisták kíméljenek!!!
2012. júl. 11. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is intenzíven sportolok,(9 hetes amásodik csemetém)és nálam a folyadékpótlás (extrém mennyiségű víz) volt a megoldás a mennyiségre!Vagyis hogy ne legyen kevesebb!Ha nem iszom eleget,akkor kevesebb van!


De mondjuknekem eddig anagy is szopizott,3 napja nem!A kicsit nem zavarja a tejsav nálunk sem!Sőt NNÓ A NAGYOMAT SEM ZAVARTA,vele 19 kilót fogytam 5,5 hónap alatt,és simán szopizott!

Most csak 6 kilót kellene még fogynom,hogy a terhességek előtti versenysúlyomnál legyek!


Szóval én egy egy edzés után,minimum 1 üveg vizet megiszom,és az erős napok után egy citromos sört is(alkoholmentest)Nekem azmindig "helyrehozza"


Sok sikert!:)


Testnevelő anyuka

2012. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiamat 20 hónapig szoptattam, a lányom öt hónapos, csak anyatejes. Végig intenzíven sportoltam a szoptatás alatt. Nekem nem változott a mennyisége egy órás futástól sem.


Különben a tejsav meg az ízváltozás nagyvárosi legenda csak.

2012. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!