Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy fejeztétek be a szoptatást?

Hogy fejeztétek be a szoptatást?

Figyelt kérdés
Már csak este és reggel szopizik a babám, este pépet is kap mellé. Hetente becsomósodik, fáj az egyik mellem, ezért kéne abbahagyni a szoptatást. Fokozatosan, ez ok, de hogy csináltátok. Tudnátok részletes tanácsot adni? Mindenhol csak a baba szempontjából írnak a témáról, de lesz az anyukákkal?

2012. júl. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
a végén már csak este szopott, aztán este sem. Első babánál még volt tejem, de elválasztotta magát (jött a tesó), akkor kicsit lefejtem, pont csak annyit, hogy ne feszítsen. Második babánál meg még ennyit sem. De ha csomós, tegyél rá éjjelre melegítőpárnát, akkor talán nem lesz csomós, kicsit kifejsz, aztán fokozatosan elapad.
2012. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ez a la leche liga egyik írása, de lapozgathatsz, itt nagyon jó tanácsok vannak.

én innen okosítottam ki magam.

2012. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvasom.
2012. júl. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!