Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyilvános szoptatás. Na de így?

Nyilvános szoptatás. Na de így?

Figyelt kérdés

Minap sétáltattam a fiamat a közeli, elég forgalmas parkban. Ült a fűben egy kisebb babás társaság. Az egyik anyuka simán felhúzta a pólóját( pont szembe sétáltam velük, eléggé szembetűnő volt.), teljesen szabadon volt az egész melle. Elkezdte nyomkodni a mellbimbóját, mellét(gondolom, hogy meginduljon a tej) , majd mellre tette a gyerekét. És közben a másik melle is kilátszott.

Nem lehetett volna ezt diszkrétebben megoldani? Nem biztos, hogy az egész park kíváncsi a melleire.

Én is szoptattam már nyilvános helyen a fiamat, de mindig meg tudtam oldani egy kendővel/textil pelussal, hogy senki ne lássa. Lehet, hogy őt nem zavarja, ha mások látják, de azért lehetett volna tekintettel a többi sétálóra...


2012. júl. 23. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem érdekel a melle, minek nézed? Az ő dolga, ha ő így látja jónak, akkor hajrá. Biztos a balatonnál is monokinizik, így nem zavarja, ha látják.

A Balatonnál sem szólnak meg senkit azért, mert kilóg a melle.


Ha őt és a társaságát nem zavarja, akkor téged miért zaklat ennyire? Hogy még egy kérdést is kiírsz, hogy beszéljük ki jóóól az anyukát...

2012. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 Sókristály ***** válasza:
77%
Ha így, hát így. Nem ez a legmegrázóbb látvány, amibe az utcán belefuthatsz. Írtad, hogy babás társaság volt, így gondolom, a többiek számára nem volt zavaró a dolog. Másnak meg nem kell direktben bámulnia.
2012. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 Sókristály ***** válasza:
76%

Bocs, de elment...

Odanézel, nem tetszik, elfordulsz. Ennyi az egész. Más számodra kellemetlen látványnál is így teszel, gondolom.

2012. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
62%
Na ez az...én az ilyenek miatt,mint te nem szoptatom meg nyilvánosan a babámat.Szerintem őt nem az érdekelte,hogy kinnt van e esetleg a melle hanem az,hogy a babája ne legyen éhes!!!Micsoda dolog akkor utcán tápszert adni annak meg aki nem tud szopizni?Jujjj itéljük el már akkor őket is!
2012. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 A kérdező kommentje:

Nem kibeszélni akarom, hanem megkérdezni mások véleményét, hogy szerintük is meg lehetett-e volna oldani diszkrétebben...

Pont szembe sétáltam velük, így akarva-akaratlanul is láttam. Csukott szemmel mégsem sétálhatok.

2012. júl. 23. 12:53
 6/118 anonim ***** válasza:
79%

Bár én nem tudnék így szoptatni, de őszintén szólva nem is hökkenek meg ezen.

Múltkor simán elsétáltam egy kula mellett, ami a járda közepén hevert, és nem állattól származott, de a sok mocskot, cigicsikket is utálom, és valahogy jobban ront a képen, mint egy szoptató nő.

2012. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 A kérdező kommentje:

Mint már írtam, én is szoptattam nyilvánosan a babámat, de meg tudtam oldani , hogy ne lássa az egész park a mellemet... Sőt, volt hogy tápszert is adtam neki.

Nyilván nem álltam meg és bámultam, de láttam, hogy másoknak is megakadt a szeme rajtuk.

2012. júl. 23. 12:56
 8/118 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell támadni a kérdezőt, meg lehet normálisan is oldani, hogy ne lássa mindenki mind a két mellét. Igen, van akiket zavarba hozz. Engem is abba hozna. Gondolom járkálnak ott férfiak is. Azért diszkrétebben is meg lehetne oldani, mert biztos nem volt az, ha a kérdező már messziről látta.
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
81%
Meg lehet oldani diszkréten is a nyilvános szoptatást! És engem is zavart volna, sőt zavar is, mikor kilógó női melleket kell látnom. Nem egyszer szoktuk látni, ahogy a khm kisebbségi nők az utcán szoptatnak... Ki kíváncsi rájuk?! Nem hiszem el, hogy úgy kell egy gyereket megszoptatni, hogy azt minden arra járó lássa. Azt már csak halkan tenném hozzá, hogy felüdítő látvány volt a koszos, mosdatlan nő, gyerekkel a fedetlen mellén (a másik is kint volt...), cigivel a szájában...
2012. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
65%
Végre még egy dolog, amin fel lehet háborodni... ma már másból sem állnak a beszélgetések, mint felháborodásból. Mikor épp miért... én unom. Ott szoptat és úgy, ahogy akar. Nem ölt velük embert, balesetet sem okozott. Pont nem érdekel.
2012. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!