Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki mindkét mellből ciciztet,...

Aki mindkét mellből ciciztet, az hogyan csinálja, mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nálam kb. egy órás a szopizás kb. 15-20 perc cicinként. De ha nagyon be van durranva és már fáj a sok tejtől akkor van hogy 10 percenként váltom hogy mindkettőből egyen. De csináhatod úgy is hogy egy szopi egy cici, köv. szopi másik cici. Szerintem tök mindegy, lényeg hogy te úgy érezd hogy mind a kettőből szívja.
2009. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én váltott cicivel etetek. De ha érzem, hogy még éhes, akkor felkínálom az evés végén a másik cicit és legközelbb azzal a cicivel kezdünk, tehát a váltott cicibe ez nem zavar be.
2009. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. én mindkét cicit adom, mert így épp annyi van , hogy jóllakjon. kb 20 perc/cici. attól függ mennyire mohó.
2009. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!