Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan változott meg a melled...

Hogyan változott meg a melled a szoptatástól?

Figyelt kérdés

Milyen volt közben, milyen lett a "végeredmény"? Mennyiben más, mint az eredeti? Mennyi ideig szoptattál?


Én lassan 2 éve szoptatok és folyamatosan változik a mellem, van, hogy egészen hasonlít a régi önmagára... De azt nagyon nem szeretem, hogy a mellbimbóm nagyobb lett :( Mire számíthatok, ha befejeződik ez az időszak?



2012. aug. 5. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

közel másfél éves korig szoptattam, és megnőttek a melleim (80b-ről 85C-re)...de egyben megereszkedtek is...Ráadásul amelyiket jobban kedvelte, jobban "megnyúzta" az pár mm-nyit lejjebb is van mint a másik, melltartóban nem észrevehető, csak magamnak a tükör előtt...Hát ez van.

2012. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a bimbóm meg a bimbóudvarom is nagyobb, de ez nem zavar, látszik h "van már gyerekem":)
2012. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3 gyereket szoptattam az elmúlt 6 évben. Az legkisebbem most nemrég szokott le (1 éves) . Amúgy nagy volt a cicim tehát eleve hajlamos lógásra, most se áll szebben mondanom se kell.

Visszafogytam teljesen, sportolok stb. a melleim mégis nagyon gázak. Ez van, ezen nem segít semmi olyan amit én megtehetek (plasztikára se mostanában lesz pénzem).

Még bízom benne hogy kicsit "visszatelik még" mert állítólag szoptatás abbahagyása után fél év kell minimum hogy oda zsír visszaépüljön pl. (a plasztikai sebészetnél is azt írják hogy a szoptatás befejezése után fél évvel javasolt legkorábban).

A mellbimbóm az visszament normál méretűre, a bimbó udvarom is (méretügyileg) viszont sötétebb lett jóval és az nem változik sajna:(

2012. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nagyon kicsi volt, ezt sosem szerettem annyira.

Szoptatás első időszakában nagyon teltek, szépek, bár úgy maradnának mindig.

Első két gyerekemet kb. 3.5 évig szoptattam majdnem szünet nélkül, utána 5 hónap szünet volt, míg újra terhes nem lettem a harmadikkal. Irtó pici lett, még az eredetinél is kisebb, a bimbóudvar kb. ugyanolyan lett, mint volt előtte, de a bimbó nagy maradt. Ami borzasztóan zavart, mert ha nem betétes melltartót vettem (vagy egyáltalán nem vettem és rugalmas pólóban voltam), akkor igazgatni kellett, különben nagyon hülyén állt. Most megint a "telt cicis" időszakban vagyok, mert a kicsit szoptatom.

Én is abban reménykedek, hogy ha majd letelik a fél év a szoptatás végeztével, akkor újra teltebb lesz, de ehhez úgy tudom az a jó, ha az ember nem csont sovány, mert a mellekbe csak akkor halmozódik a zsír, ha van minek, ha meg túl kevés, akkor az inkább combra és fenékre rakódik.

Nekem a 48 kilómmal nem sok jutott cicire...


Mondjuk a lógás miatt nem kell aggódnom, egyszerűen nincs minek lógnia, próbálok ennek "örülni".

Szerencsémre a férjemnek mindenhogy tetszik (ezt már ki is fejtette, meg azt is, hogy szuper, hogy a gyerekeinket táplálom, és természetes, ha megváltoznak a cicik, állítása szerint már nem is emlékszik pontosan, milyenek voltak annak előtte, bár lehet, hogy ezzel csak kedveskedik... :o)

A "külvilág számára" meg vehetek fel "trükközős melltartót", így már csak magamnak kell megbirkózni vele...

2012. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi melleim voltak szoptatás előtt. 2,5 évig szoptattam, most ugyanolyanok, mint előtte. Kicsik, a formájuk is maradt és a bimbó is olyan.
2012. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

75 B-s melleimből a szoptatás első időszakában gyönyörű,telt keblek lettek... nagyon élveztem!! :-) Majd ahogy beállt a kereslet-kínálat,majd ahogy csökkent a szopik száma (4-5 hónap múlva),úgy lett az eredeti méret-a bimbóudvar maradt nagy,de amúgy vissza zsugorodott. :-(

A második gyerkőc után is ugyan ez volt,a harmadiknál viszont már belövellt állapotában sem volt hatalmasabb,mint terhesen,és ahogy a szoptatás gyakorisága csökkent,úgy nem csak a terhesség előtti méretére ment vissza,illetve szerintem kisebb is lett,de már lóg is...

2012. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én éppen ezért 1 hónapnyi intenzív szoptatás után vettem tápszert és onnantól kb másfél hónap után elapadt a tejem.A mellem szinte olyan mint terhesség előtt.
2012. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem lógósak lettek és asszimmetrikusak - az egyiket jobban szerette a babám.
2012. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig tudtam szoptatni, nagyon megviselte ez a rövid idő is a cicimet. Kicsik voltak de a szoptatás után már lógtak is tapintásra pedig egy kis üres valamit lehetett érezni. Szóval én megcsináltattam a melleimet, 300 cm3, telt feszes cicik és szép látvány fogad a tükörben. Egyébként már látom hogy ha valaki elég hiú és gyereket tervez akkor ma már a plasztikai műtét plusz költségét is be kell kalkulálni a babaprojektbe.
2012. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Le lehet pontozni,de annyira fölösleges,fájdalmas,macerás dolog a szoptatás,én utáltam.A mai tápszerek teljesen olyanok mint az anyatej.
2012. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!