Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Láz miatti tejcsökkenés után...

Láz miatti tejcsökkenés után visszatérhet még az eredeti mennyiség?

Figyelt kérdés

Elkaptunk egy torokgyulladást, az 5 hónapos fiam és én is. 1 napig volt lázam, de az 39,2, az ülőfürdő sem vitte le, a gyógyszerekre pedig mindre allergiás vagyok, nem szedhetem egyik lázcsillapítót sem :( Ittam annyi folyadékot, amennyit csak bírtam, 8 litert biztosan, de eleve is szoktam 4-5-t, mióta szoptatok...

Sajnos a lázas napom estéjén már nagyon laposak voltak a cicik, annyira összementek, mint terhesség előtt voltak, és a babám sírt is evés után, - lefejt fagyasztott régebbi tejjel kellett pótolnom, hogy ne üvöltsön és el tudjon aludni.

Éjjel és másnaptól(hétfő) már nem volt lázam, a tej is nőtt valamennyit, de még mindig egy szopi alatt 4-5-ször is kell váltogatnom a ciciket, hogy jóllakjon a fiam.

Nagyon el vagyok keseredve, elkezdtem szedni tegnap az urtica-t, mellre rakom a babám amikor csak hajlandó elvenni a cicit, a szokásos napi 5 szopi helyett most kb 10 van, mindig mind2 mellből szoptatok, a napi fél liter sört is iszom, ahogy eddig, és mégis úgy érzem, nem nő a mennyiség, legalábbis a hétfői és a keddi között nincs különbség.

Hány nap kell, hogy visszaálljon a mennyiség?

Vagy végleg búcsút inthetek a kizárólagos szoptatásnak? A pelusaiban sincs annyi pisi, mint szokott. :(


2012. aug. 7. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én +ba ittam a Mecsek tejszaporító teát és fejtem minden szopi után ,de kb nekem 2 hét volt mire visszaállt.
2012. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végülis 3 nap után már tudtam enni, és hiába a napi 8 liter folyadék, kellett a szilárd étel, azzal visszaállt a tej is, sőt, még több van, mint előtte!! :))

2012. aug. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!