Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol kaphatok ingyenes és...

Hol kaphatok ingyenes és személyes segítséget szoptatáshoz?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Vagy csak, ha fizetek? Sajnos a telefonos vagy e-mailes segítség kevés lenne nekem. :( Budapest vagy környékén lenne jó)
2012. aug. 13. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A védőnő azért van.
2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fővárosi Szent István Kórház

Dr. Sarlai Katalin

1024 Budapest, Nagyvárad tér 1. N épület

Időpontegyeztetés szükséges!

Telefon: 216-0350 / 1644, 455-5700 / 1644


Azt nem tudom, sajnos,hogy ingyenes-e,de mivel ő nem megy házhoz talál igen.

2012. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elméletileg holnap kijön a védőnő és megnézi a szoptatást és próbál segíteni. :) Ha nem tud, akkor lehet felkeresem a 2. válaszoló által ajánlottat. :)
2012. aug. 13. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A kórházban a szülésznők később a védőnő feladata.
2012. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kiki01 ***** válasza:
www.lll.hu-n nézd meg, hátha van olyan tanácsadó aki a közeledben lakik.
2012. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

menj el egy ligás csoportra, ott hozzáértők segítenek önként.

én előtte felhívtam a csoportvezetőt, és megbeszéltük, hogy fél órával kezdés előtt találkozunk, így nyugisabban tudott segíteni.


[link]


nekem ekkor már 3 hós volt a lányom. védőnő azt mondta, jól szopizik, de sorban mellgyulladásom, más gondjaim voltak. a ligás hölgy rengeteg apróságra felhívta a figyelmem, utána olyan jó volt szoptatni! (kb.1hónap volt amíg át tudott állni az új technikára. ha nálad még kicsi, akkor nagyon jól csinálod, ha már most felkeresel egy szakembert.)

2012. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos és csak 2 hete kezdett el igazán szopizni, így vannak gondjaink, de főként a pocakja fáj evés közben! :(( Ja és végig cumisüvegből evett és cumizott is, így eléggé meglepett, hogy elkezdett szopizni. :)
2012. aug. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!