Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görcsöl a 2 hetes kisfiam....

Görcsöl a 2 hetes kisfiam. Nagyon és nagyon gyakran, mit tegyek, nem tud aludni sem ez miatt. Lehet adni neki teát, vagz valami más természetes cuccot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasfájásra gondolsz? Én ánizsteát adtam neki, hason fektettem, közben simogattam a hátát. Ha nagyon nem bírta, akkor meggymagpárna. Meg kell melegíteni a mikróba - a csomagolásra minden rá van írva - és azt kell a pocijára tenni, rajta tartani amíg ki nem hül. Nekünk ez segített, hál istennek csak pár napig tartott ez a borzalom.
2009. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Infacol,vagy Espusisan csepp.
2009. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam, amikor ennyi idős volt a fiam. Az Infacol jó, de nem elég. Mi mellette Normaflore kúrát tartottunk. Napi 1X fél fiolával kapott. És kb. 2 nap alatt javult, de a kúrát nem szabad abba hagyni. Még most - 4 hónapos - is néha adok neki, vagy a Gripe Water is sokat segített. Én támogatom ezeknek a használatát.

Mert látom a fiamon, hogy jobban érzi magát tőle.


Üdv

2009. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ámizstea!!!! mi 2 napja használjuk, 3 hetes a baba és szuper! Fél kávéskanál teaago efrázol 2,5 dl vízzel 2-3 percig álllni hagyod, majd leszűröd és angyosan ihatja. De ne az egézet add oda neki. Nekem kb 20 ml-t ivott reggel és gész nap redben volt a pocak.
2009. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vok: Szóval fél teáskanál magot kell leforrázni
2009. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám rettenetesen hasfájós (volt). 6szor eszik egy nap, 3-4-szer kap szopi előtt infacolt, ha nagyon görcsöl a hasa, akkor egy kávéskanál gyógyszertári, dktornéni által felírt görcsoldót (bár éjszakára lefekvés előtt mindenképp adok neki), és 3-szor egy nap (reggel-délben-este) homeopátiás bogyót (chamomilla vulgaris 9 ch) ezt egy-két csepp vízben feloldom és két szopi között beadom neki (előtte utána fél órával ne egyen, igyon semmit). Ez a 3 nekünk együtt használ, külön-külön is próbálkoztunk, de úgy hiába...A lényege a homeos bogyónak, hogy el kéne szopogatni, de mivel ők erre még nem képesek, így minimális vízben kell feloldani, hogy ne nagyon tudja lenyelni, és ugyanúgy a nyálkahártyáján keresztül szívódjon fel, mint a felnőtteknek.

Kitartást és türelmet kívánok neked!

Egy 10 hetes kisfiú anyukája.

2009. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a sab simplex vált be a hasfájására, előtte volt, hogy este vacsi után 2 órán keresztül is üvöltött szegénykém, mire el tudott aludni. Az infacol egy kicsit mérsékelte, a Sab simplextől viszont szinte teljesen elmúlt, csak nyöszörgött kicsit és el tudott aludni.
2009. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!