Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek rossz anya vagyok,...

Szerintetek rossz anya vagyok, amiért 1 hónapos babámat anyatejröl tápszerre szoktatnám?

Figyelt kérdés
Sirva kezdek szoptatni annyira utálom a szoptatást. Fejni kb 10ml-nél többet nemtudok. A babu jol lakott belöle,de saját magam nemtudom fejni.
2012. szept. 6. 20:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
44%
Ha a gyereked a legfontosabb számodra és nem a kényelmed, akkor bizony nem adsz neki tápszert! Neki ez a legfontosabb élelem, és szüksége van rá. Örülj neki hogy szoptathatod, hiszen sok anyuka mindent megadna, hogy legyen teje! Itt bizony most lavinát inditasz el!!!
2012. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
50%

Egy anya nem attól válik jó anyává, mert szoptat! Ha kellemetlen, akkor ne szoptasd. Persze az anyatej jobb a babának, de meglesz nélküle. Én az első babát nem szerettem szoptatni, 3 hónapos korába el is apadt.

A másodikat imádtam szoptatni, ő 9 hós korában választotta el magát.

2012. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
71%
Miért utálod a szoptatást?
2012. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
64%
ha van tejed szoptasál ,ha nincs elég ,akor adjál neki potlásként tápszert .de lustaságbol ilyet ne csinálj.
2012. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
56%
A férjemet nem engedem a mellemhez, annyira érzékeny, de elhatároztam hogy a baba az első és ha a nők 95%ának sikerül szoptatni (illetve képes),én nem futamodok meg. Tehát én fejben eldöntöttem!!!Megtettem mindent hogy legyen tejem és 9hónapig szoptattam őt, ekkor választotta el magát, eközben sok kellemetlenséget megéltem, berepedt, vérzett, felázott, 2 tejláz, többször kellett szaporítani, de a lelkiismeretem tiszta. Ha úgy érzed, ez a max ami tőled telik, akkor álljatok át tápszerre, ezt csak te érzed legbelül. Barátnőm már most azzal nyugtatja magát hogy ő is tápszeres volt, mégis felnőtt, borítékolom hogy meg sem fogja próbálni, nekem ez egyáltalán nem szimpatikus hozzáállás....
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
43%
Ritkán mondok ilyet, de most igaz: igen, rossz anya vagy. Itt nem arról van szó, hogy nincs anyatej, azért kell a tápszer, hanem hogy nincs kedved szoptatni, márpedig aki a saját kényelme érdekében fosztja meg a gyermekét valami igazán fontostól, az rossz anya. Kész.
2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
42%
Igy van, rossz anya vagy! És ne itt várd el a támogatást erre! Sok mindent fogsz még utálni, amit meg kell tenned a gyereked érdekében. Habár te nem biztos.. Pff
2012. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
35%
Hova tüntél, "kedves" kérdező?
2012. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
58%
Nem muszáj fejni, de a babának az anyatej a legjobb. Én sem szerettem a szoptatást, végig tiszta stressz voltam, hogy elég-e a tej, nem fog-e kiszáradni, stb. Nem volt elég önbizalmam az egészhez. Összeszorítottam a fogam, és mindent megtettem, elvégre nem rólam volt szó. Próbálj picit lazítani, a második babámnál a végén mér nem volt nekem sem gondom vele. Nem mindenki születik Ősanyának, de meg kell tenni minden tőled telhetőt. Ha nem sikerül, szerintem akkor sem vagy rossz anya, ahhoz azért ennél több kell. Fel a fejjel.
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
38%
nem leszel rossz anya, nyugi. Viszont ha a babód jól lakott, akkor nem kell fejned utána! De ha úgy döntesz, a tápszer sem az ördögtől való, gyönyörű, egészséges és okos lesz a babád akkor is, ha nem anyatejen nő fel. A lényeg, hogy szeresd nagyon.
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!