Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy így szopik az...

Normális, hogy így szopik az egy hetes babám?

Figyelt kérdés

Az első babánál semmi gond nem volt, ilyen idős korában szopizott kb 30-40 percig,majd elaludt.

Holnap lesz egy hetes a babám, és eszik kb 15 percig, büfi majd újra vissza kell tenni, és kb még ugyanennyi ideig eszik.


Normális ez így?? Más babája is csinálta ezt??


2012. szept. 10. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, sőt nagyon jó, hogy így szopik. Érzi, hogy feszíti a pocakját a lenyelt levegő, büfizik és tudja folytatni. Így nem fáj a pocakja.

Gratulálok a picihez.

2012. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én babám 2 hós és ugyanígy eszik.nem is fájt a hasa soha...(lekopogom)
2012. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen normális! Sőt örülj neki, mert így a Babónak nem fog fájni a pocija! :) Nekem a védőnő kifejezetten ajánlotta, hogy így szoptassam, de az én babám nagyon nehezen büfizik így sajnos nem ment és nagyon hasfájós volt!
2012. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj de jó !!! teljesen véletlenül néztem ide az oldalra...

szeptember 1-én született kisfiam is pont így szopikázik, ez a kérdés foglalkoztat a napokban...örülök ha ti is így tudjátok,hogy ez megfelelő :-D

Az igaz,az első babám 4perc szopi után visított ..hát 3 hónap nem volt neki se túl kellemes ,de mi is nagyon sajnáltuk,állandóan le kellett szedni félúton a ciciről!


Boldog tejcis napokat mindenkinek!

2012. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!