Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ihatok naponta 1 barna sört?...

Ihatok naponta 1 barna sört? Ártok ezzel a babónak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kizárólag alkoholmenteset! Az alkohol bekerül az anyatejbe!
2009. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a sörnek tejszaporító hatása is van. Nem tudom hogy a barnának is vagy csak a világosnak.
2009. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak alkoholmenteset. miért akarsz inni annyira szereted?
2009. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barna sörnek magasabb az alkoholtartalam úgy tudom.

Én 5 hónapja szoptatok és ebben a nagy melegben van hogy az esti szoptatás után megiszok egy fröccsöt. ( 1dl fehérbor +1 dl szóda).

2009. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bort isznak a franciák. de igyál inkább vöröset mert az egészséges:)
2009. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én egy héten 2-3szor meg szoktam inni egy üveg sört,mindegy,hogy alkoholos vagy alk.mentes.

(a mentes amúgy jobban ízlik,szerintem finomabb)

semmi baja töle a kisfiamnak,viszont jelentösen több így a tejcsi,aminek csak örül a baba.

szerintem nyugodtan ihatsz barnát is,de csak 1 vagy max.2 pohárral,mert annak magasabb az alk.tartalma.

2009. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt egyáltalán nem szabad alkoholt inni (annyit sem, mint terhesség alatt).
2009. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14.15-nek: szerintem csak a terhesség alatt nem szabad,mert akkor fejlödik ki a baba,de szoptatás alatt már nem kell ilyen szigorúan venni.

akkor nem ajánlanák a sört -csak úgy simán a sört,és nem feltétlen alkoholmenteset- tejszaporítónak.

2009. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barnasörben több a maláta, ami jól megszaporítja a tejet! Alkoholmentesen is kapható, Karamalz a neve! Van sima és citromos. Nekem a citromos nem ízlett annyira! én azért ittam rendes barnasört, mert megkívántam, és csak egy pikolóval(2dl). Rendesen megszaporította a tejcsit, ami amúgy sem kevés szerencsére! Rögtön landolt 200 ml a mélyhütőben, és még a fiam is belakmározott éjjel!

Talán naponta ne igyál alkoholost, de heti pár alkalom lehetséges.

Vörösbor meg annak, aki vashiányos lehet jól jön! Azt mondta az orvosom, hogy 3 hónapos kor körül ismét növelni kell a szervezetben a vasat, mert leürülnek a raktárak!!!

2009. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én a mézes barackos páleszt szeretem
2009. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!