Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apám akarja, h vasaljam a...

Apám akarja, h vasaljam a hajam naponta, én nem akarom. Vállig érő barna hajam van. Mien egy fiunak a vasalt haj, nem b*zis vagy vmi? 15/f

Figyelt kérdés
FONTOS!
2010. máj. 8. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha látszik rajta, hogy vasalt az BUZls
2010. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

dehogy olyan :) szerintem jóó ;)

sok pasi ismerősöm vasalja a haját.. és menő !

egyébként ez nekem furcsa, hogy apud akarja. nekem szüleim nem igen akarták engedni, hogy vasaljam, mert tönkreteszem a hajamat..dehát ők érzik:)

17L

2010. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

apud mért akarja megmondani te mit csinálj?! érezd jól magad a bőrödben, nem az a lényeg? ha nem akarod hogy egyenes legyen ne vasald. amugy nem b*zis(legalábbis a barna), inkább emo-s de attól függ milyen fazon :) .

próbáld ki jól áll-e és ha nemtetszik akkor nemkell :D egyszer meg ki lehet birni :)

15/L

2010. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

lool xD hát ez vicces :D

ha nem akarod akkor nem vasalod ennyi.apád ugyse tud semmit csinálni. ha annyira azt akarja h vasalt hajad legyen majd ő kivasalja XD

2010. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy áll, és hogy hordod. Lehet rohadt jól kinézni vele, és lehet no komment kategóriásan is. Én is 15f vagyok, én is vasalom, és mindenki dícséri, bár nem napota vasalom, hanem hetente 2x-3x. Küldj magadról képet, lehet h tudok véleményt mondani a fejformád meg arcod és ilyesmi alapján. amúgy egyáltalán nem b*zis, ha jól van megcsinálva. Ja és használj hajbalzsamot mosás után, és hővédőt vasalás előt mert kül. el fog töredezni, és hidd el, ez nem olyan hogy csak a csajok akadnak ki rajta, nagyon szarul nézhet ki törötten.
2010. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

14:39


ne általánosíts, vannak igen jó emos hajak is, ne csak a napiszaron nézelődj e-téren:D

2010. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szia szerintem tök szekszi : DDD


Linkelj képet magadról és meglátjuk jól állna -e!


17 / L

2010. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Apád biszexuális, hogy vasaltatja a hajad? Ő is vasalja?
2010. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod akkor ne vasald... ennyi. Egyébként meg nem ettől lesz b*zis senki.
2010. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
:Dez jó, a szülők általában utálják, ha a gyerek vasalja a haját, amúgy meg csináld azt, amit te akarsz
2010. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!