Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mindenkinek...

Szoptatás után mindenkinek lógni fog a melle? Mit csináltok megelőzésképpen hogy ha már nem fogtok szoptatni. Ne ereszkedjen meg a melletek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Melltartót hordtam,és 3 gyerek után sem lóg a mellem.
2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szoptatastol ereszkedik meg hanem a terhessegtol, ha olyan a genetikad.Ha megereszkedik es szoptatsz akkor tovabb marad szep,telt.
2012. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen a terhességtől ereszkedik meg nem a szoptatástól.
2012. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom,tuti le fognak pontozni, de én cáfolnám hogy a terhességtől ereszkedhet csak meg a mell.Nekem végig szép volt a cicim a terhesség alatt és szülés után is,de ahogy elkezdtem szoptatni totál megereszkedett.Én azt gondolom ez is genetika,valakinek a szoptatás váltja ki. :( Én is hordok melltartót,volt hogy abban is aludtam,de semmit nem használt.Nem ettől függ.

Én sajnos nem tudom az "ellenszerét" (kivéve ha kés alá fekszem). :(

2012. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Egy évig szoptattam a fiamat, a melleim , mindig is nagyobbak voltak az átlagnál.

Egy picit nekem is megereszkedtek, nem vészesen, de úgy vettem észre, hogy nem a szoptatástól, hanem a fogyástól. Ugyanis amíg szoptattam szépek voltak, de amikor abbahagytam, pár hónap múlva olvadtak le rólam a kilók, úgy a melleim is ereszkedtek meg. Mondjuk volt is mit leadnom, mert 18 kilót híztam összesen a terhesség alatt, a hízás-fogyás pedig a melleknek is árt.

Nekem legalábbis ez a saját tapasztalatom.

2012. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi melleim vannak (75B), szoptataás alatt 90-es lett. 25 hónapig szoptattam. Csak nagyon minimálisan ereszkedett meg. Melltartót én is mindég hordtam. Szerintem a génektől függ,és a cici méret is számít szerintem.
2012. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a szoptatástól ereszkedik meg. Nekem nagyon formás cicijeim voltak, "a nyakamban kezdődtek". Szoptatáskor a mell állandóan megtelik, feszül, utána kiürül, ez eléggé megviseli.

Előtte az én mellemet tuti nem tudták volna betenni a gépbe mammográfián. Olyan volt, mint egy fél narancs, csak nagyobb. Olyan formájú és olyan kemény is. Most, két gyerek szoptatása után a szöveteim felpuhultak, már meg tudom emelni a mellem, össze tudom nyomni, a mellbimbóim meg 5 centivel lejjebb kerültek. Katasztrófa.

Megelőzni nem tudod. Attól is függ, hogy előtte milyen volt és hogy mekkora a melled. Ha kicsi, akkor jobb esélyeid vannak.

2012. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhességtől ereszkedik meg, nyilván genetika is közrejátszik, de van barátnőm, aki sajnos egy percig sem tudta szoptatni a fiát, mégis bőrzacskók lettek a formás mellei helyén.
2012. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A terhesség is megviseli a mellet, hiszen azalatt is megnő, majd szülés után még jobban bedurran, szóval ha valakinek genetikailag kódolva van, akkor a szoptatás már nem oszt, nem szoroz rajta.

Nekem 2 gyerek és 2x1 év szoptatás után megereszkedett egy kicsit, de azért nem csak egy bőrzacskó...

2012. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kis melleim vannak (75B), amik a szoptatás és fejegetés után még kisebbek és löttyedtebbek lettek. Mindig is sportoltam, de a mellizmokra nem figyeltem. Kb. fél éve kezdtem el heti pár alkalommal csinálgatni a rubintrékás dvd-ről a kar-és mell gyakorlatokat, és a férjem és az én legnagyobb mglepetésemre most formásabb cicijeim vannak, mint valaha. (Igaz 1-2 kilóval több is vagyok, mint terhesség előtt)
2012. szept. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!